Brändiarendus

Brändiarendus

Iga bränd algab logost. Meie disainerid on valmis looma igasuguse keerukusega logo. Lisaks saame valmis logo jaoks teha ka mõnesekundilise tutvustava video (koos logoga).

Kõige esmaseks ja peamiseks firma näo loomisel on firma logo loomine. Kõige tähtsam on hinnata kainelt kõiki firma plusse ja eripärasid, sellest lähtuvalt formeeritakse juba logo loomine. 

Väärilise ja konkurentsivõimelise positsiooni saavutamiseks äriturul peab igal firmal olema oma väljapaistev ja kordumatu graafilise logo disain. Kvaliteetne logo assotseerub firma kvaliteetsete toodete või teenustega ja vaieldamatult edendab Teie brändi turul.

Iga firma on unikaalne oma teenuste või toodete poolest, nii on lood ka logoga, see peab olema unikaalne ja seonduma firma peamise tegevusjoonega, samuti omama kokkupuutepunkte toodete või teenustega , mis eristavad firmat paljude konkurentide seas. Graafilise logo disaini loomine pole sugugi lihtne ülesanne,mida võib usaldada ainult proffesionaalidele!

Sin Studio Productions on rõõmuga valmis pakkuma Teile firma logo väljatöötamisteenust väga soodsa hinnaga – kõigest 45 EUR! Meie spetsialistid on alati valmis looma proffesionaalset logo lühimate tähtaegadega!

Tellides logo Sin Studio-st – saate:
1 Kolm logo varianti! Teil on valik kolmest logost (.jpg). Üks (Teile meeldiv variant), saadame me “photoshopis” või trükkimisformaadis(.ai)
2 Tellimuse kiire täitmine! Teie logo on valmis nädala jooksul (reeglina mõned päevad).
3 Logo proffesionaalne disain
4 Tellimuse lihtne vorm: Teil on vaja mõne lausega kirjeldada oma eelsitusi (näiteks näidata tegevusvaldkonda ja võtmesõnu, mis Teie firmat iseloomustavad)

Hinnapakkumised leiate jaotisest: Prices